Tabulka A tým

 
Sobota 14. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Smutný Roman - Dadák David, Horváth Ladislav.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Rek Lubomír.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Sekerka Jaroslav.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Navrátil Antonín - Novotný Roman, Stříž Jan.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Paulík Radek.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Štrajt Jindřich.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Rozhodčí: Jelínek Petr.
 
1. Ivanovice na Hané 10 9 1 0 51:10 28    
2. FKD B 10 7 1 2 45:14 22    
3. Nesovice 10 7 0 3 30:18 21    
4. Lysovice 10 5 1 4 25:16 16    
5. Komořany 10 5 0 5 21:22 15    
6. Kučerov 10 4 3 3 23:25 15    
7. M. Málkovice 10 4 3 3 19:27 15    
8. Pačlavice-Dětkovice B 10 4 2 4 24:17 14    
9. Habrovany 10 4 0 6 18:31 12    
10. Opatovice 10 2 4 4 25:34 10    
11. Chvalkovice na Hané 10 3 1 6 11:33 10    
12. Hoštice-Heroltice 10 3 0 7 20:32 9    
13. Račice 10 1 3 6 6:21 6    
14. Milonice-Uhřice 10 1 3 6 9:27 6    
 
Sobota 21. 10. 2017 14:30
Lysovice - Milonice-Uhřice
 
Sobota 21. 10. 2017 14:30
Chvalkovice na Hané - Kučerov
 
Sobota 21. 10. 2017 14:30
Račice - FKD B
 
Neděle 22. 10. 2017 14:30
Komořany - Hoštice-Heroltice
 
Neděle 22. 10. 2017 14:30
M. Málkovice - Pačlavice-Dětkovice B
 
Neděle 22. 10. 2017 14:30
Nesovice - Habrovany
 
Neděle 22. 10. 2017 14:30
Ivanovice na Hané - Opatovice

 

Tabulka B tým

 

Neděle 15. 10. 2017 12:15

Rozhodčí: Novotný Roman - Stříž Jan, Navrátil Antonín.

Neděle 15. 10. 2017 12:30

Rozhodčí: Jelínek Petr.

Neděle 15. 10. 2017 13:00

Rozhodčí: Lasovský Květoslav.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Stuchlík Vladislav.

Neděle 15. 10. 2017 15:00

Rozhodčí: Koryčanská Ilona.

 

1. Dědice B 7 5 1 1 28:8 16    
2. Brankovice B 7 5 0 2 24:15 15    
3. SK RYCHTÁŘOV 7 5 0 2 19:11 15    
4. Pustiměř B 7 4 1 2 30:11 13    
5. Bohdalice B 6 3 1 2 16:10 10    
6. Nesovice B 7 3 1 3 16:23 10    
7. Komořany B 6 3 0 3 14:14 9    
8. Opatovice B 7 2 1 4 9:24 7    
9. Ježkovice 7 1 0 6 9:31 3    
10. Hoštice-Heroltice B 7 0 1 6 4:22 1    

 

Sobota 21. 10. 2017 12:15
Brankovice B - Hoštice-Heroltice B
 
Sobota 21. 10. 2017 14:30
Nesovice B - Opatovice B
 
Neděle 22. 10. 2017 12:00
Pustiměř B - Ježkovice
 
Neděle 22. 10. 2017 12:15
Komořany B - Dědice B
 
Neděle 22. 10. 2017 14:30
Bohdalice B - SK RYCHTÁŘOV
 
 

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena. Úprava webu 17.4.2011