Sestava:

UHLÍŘ-KAZIMÍR M., MARUŠKA, PINKAVA, RYBNÍKÁŘ - BLECHA, MAŠLÍK, HOMOLA, SÁDLÍK - NAVRÁTIL, NEZDAŘIL P.
Střídání: NEZDAŘIL P. - ČUNDERLE
             HOMOLA - ŠMÍD

Utkání jsme začali velice dobře když se už ve třetí minutě prosadil B. Mašlík. I poté jsme hráli dobře a převahu jsme zůročili další brankou kdy se opět prosadil Mašlík. Hosty to ale nepoložilo a možná i vinou sebeuspokojení našich hráčů, kteří najednou nevěděli kam dřív skočit, nás začali přehrávat. Svou převahu dokázali zúročit i golově a snížili na 2:1. Tento stav vydržel do konce 1.poločasu. I v druhé půli pokračovali naši hráči v matném výkonu a i přesto že hráli hosté bez vyloučeného hráče dokázali vyrovnat na 2:2. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva měla několik dobrých šancí. Jednu z nich dokázal těsně před koncem utkání využít R.Sádlík, který tak svým golem zajistil našemu mužstvu vítězství 3:2 a velmi důležité tři body v boji o záchranu.