Přátelské utkání "B" mužstva

21.03.2010 21:32

V neděli odpoledne sehrálo také "B" mužstvo své přípravné utkání před nadcházející jarní částí sezony. Na hřišti v Milonicích se utkalo s domácím výběrem. Na hráčích bylo znát, že se v novém roce mnohdy vůbec poprvé postavili na hřiště a hlavně během prvního poločasu to bylo opravdu znát. Ten jsme prohráli v poměru 1:3, kdy domácí využívali hlavně naší nepřesné rozehrávky a z rychlých protiútoků dokázali skórovat. Ve druhé půli už jsme se srovnali s tím, že už jsme zase po zimní přestávce na hřišti :-) a prakticky celý druhý poločas se odehrál na polovině domácích. I když jsme hned v úvodu inkasovali další gól na 1:4, tak jsme dokázali domácí přehrávat a vypracovat si spoustu gólových příležitostí. Podařilo se nám využít jen 3 a tak jsme se nakonec rozešli smírně 4:4. Branky: Pospíšil David 2, Maruška Marian 2.